February 2015

The sims zábavný fakt #1

28. february 2015 at 10:41 | Daewoo |  The sims zábavné fakty
Je to neuvěřitelné kolik má už na sociálních sítích hra The sims fanoušků a toto číslo mě opravdu překvapilo a doufám že fanoušků všech her The sims bude přibývat.Usmívající se

Lookbook #1 by Deni sim lover

19. february 2015 at 14:35 | Daewoo |  Lookbook
Ahoj všichni!
Dnes jsem se rozhodl otevřít novou rubriku, do které budu přidávát různé lookbooky na které jsem narazil na simblrech. Dnes tu mám pro vás takový jarno-letní lookbook od Deni sim lover. Pokud se vám nějaká část z lookbooku zalíbí, pod perexem naleznete odkazy ke stažení. :)

My lookbook #1-Grammy lookbook

17. february 2015 at 15:20 | Daewoo |  My lookbook
Ahoj všichni!
Dnes bych vám chtěl představit můj úplně první lookbook do The sims 3. Nejdřív bych ale chtěl těm co neví o co jde vysvětlit co to vlastně je.
Lookbooky vznikly na tumblrech (simblrech) a jedná se o fotky kde jsou simíci v různých pózách a prezentují to co mají na sobě. Většinou u fotek dole jsou odkazy, které vás hodí na stránku odkud byl daný download na fotce využit (pokud je nějaké slovo přeškrtnuto-například lipstick, znamená to že buď autor lookbooku neví odkud si to stáhnul, stránka byla zrušena a nebo že se rtěnka nachází v základní hře či v jejích datadiscích nebo kolekcích). Já mám lookbooky rád, protože díky nim jsem se někdy dostal ke krásným downloadům a nebo narazil na nějaké pěkné simblry, o kterých jsem neměl tušení. A znáte to někdy? Že například vidíte obrázek kde je nějaká siminka nebo simík a vám se strašně zalíbí to úžasný tričko co má na sobě a ptáte se kde ho asi vzal? No tak u většiny lookbooků nemusíte tuto otázku řešit, protože pod obrázkem můžete najít odkaz a danou věc co se vám líbí si stáhnout. Usmívající se
A nakonec proč jsem se rozhold tvořit lookbooky já? Inu (Sorry, ale fakt jsem tohle slovo musel napsat i když se mi moc nelíbí-působí na mně moc archaismicky:D) strašně rád kombinuji různé oblečení jak od EA tak i od jiných kreatorů a pak to dolaďuji vhodným účesem,doplňky a botami a tak celkově mě baví se se simíkovským lookem piplat a tak jsem se rozhold se se svými výtvory pochlubit na veřejnosti. Na většině lookbooků se budou objevovat oblečení a další downloady, které byly zveřejňeny na mém blogu a také to budou downy, které pravidelně používám ve hře.Usmívající se
Tak zde máte můj první lookbook a v celém článku naleznete odkazy. :))

Zítra Valentýn...No a?

13. february 2015 at 15:15 | Daewoo |  Admin píše
Asi každému neuniklo že zítra je Svátek všech zamilovaných, neboli Valentýn. Během Valentýna se lidi rozdělují do táborů na ty kteří ho slaví a na ty kteří ho neřeší považují pouze za americký svátek nebo pouze svátek sloužící k marketingovým tahům. Abych pravdu řekl já spíše patřím do té druhé skupiny. Pro mně je 14.února den jako jiný a Valentýna nějak zvlášť neřeším. Proč? Razím názor že lidé by se měli milovat celý rok a dokazovat si svoji lásku celoročně a ne jen jeden v roce. Navíc láska je tu kolem nás každý den byď je šťastná, nešťastná, utajená či právě vyznaná.
Myslím si že Valentýn byl pouze výmyslem obchodníků z 20. století, kteří vymysleli tento svátek z důvodu, aby se jim zvedly zisky z prodeje květin, bonboniér a dalších věcí. Stačilo k tomu vymyslet nějakou legendu,určit datum a znaky, které budou pro tento svátek typycké v a vuala úkol splněn. Ale aby se neřeklo že házím na Valentýna jen špínu, tak si myslím že tento svátek je vhodnou záminkou pro ty lidi, kteří jsou tajně do někoho zamilovaní a chtěly by se své milé či milému vyznat ze svých citů a nebo tento svátek může dodat odvahu muži požádat svojí přítelkyni o ruku.
A co si myslíte o Svátku všech zamilovaných vy?
Slavíte Valentýn?
Pište do komentářů! :)
Nakonec bych chtěl dodat to, že tento článek nehejtuje Valentýn, jen zde píši svůj pohled na něj. :)

První datadisk do The sims 4!

9. february 2015 at 15:02 | Daewoo |  Novinky ze světa simíků.
Ahoj všichni hráči simíků!

Jak jste si mohly přečíst zde na mém blogu, simíci před necelým týdnem (4.2.2015) oslavili 15 výročí co jsou mezi námi a za této příležistosti EA uvolnila nové informace o novém datadisku, který výjde v dubnu 2015. Jako první to oznámil pravděpodobně tento web:http://sims-online.com/. Hra se bude jmenovat The sims 4 Hurá do práce (v anglickém originále nese název The sims 4 Get to Work) S tímto datadiskem budou moci vaši simíci otevřít obchod a v něm podnikat, jako to bylo v The sims 2 Ve světě podnikání. Simíci si budou moci otevřít butik s oblečením, pekárnu, uměleckou galerii a mnoho dalších obchodů nebo si mohou začít budovat nové kariéry, kterými jsou lékař (vůbec poprvné budou moci vaši simíci pomáhat s rozením dětí :D), policista a vynálezce. Objeví se také nové dovednosti (např. fotografování a pečení) a objeví se i nové postavy, které nesmí chybět v žadném díle simíků od The sims 2 a tím jsou mimozemšťané (Že by se do The sims 4 vrátil i Opylovací technik č.9 s jeho rodinou?) se kterými budete moci prozkoumávat tajemnou mimozemskou dimenzi.
I když do dubna je to ještě dlouhá doba, už dnes si tento datadisk můžete předobjednat na internetových stránkách. Cena se pohybuje okolo 699-999 Kč. I když datadisk vypadá zajímavě, tak by byl více zajímavější a určitě by se lépe prodával, kdyby EA už konečně do The sims 4 zařadila batolata, na které mnoho hráčů netrpělivě čeká. Já osobně The sims 4 ještě nehraji, protože jsem před nedávnem začal hrát The sims 3 a také kvůli tomu že je The sims 4 je docela drahá. já si počkám tak rok dva, kdy půjdou postupně s cenou dolů jako to bylo v případě The sims 3-první datadisk stál okolo 799 korun a dnes už v obchodech seženu skoro za hubičku. Jinak se mi taky moc nelíbí že svět je v The sims 4 uzavřený a jsou tam ti pitomý načítačky jako to bylo v The sims 2. Ale jinak se mi moc líbí ta grafika(hlavě těch domů), takže mám občas pokušení si tu hru koupit. :D
A co vy?
Líbí se vám nový datadisk, který má v dubnu vyjít?
Jaké nové funkce vás zaujaly?
Předobjednáte si jí?
Piště do komentářů. :))

Všechno nejlepší k 15. narozeninám The sims!

4. february 2015 at 21:55 | Daewoo |  Novinky ze světa simíků.
Ahoj všichni milovníci simíků,
je to skoro k neuvěření, ale je to přesně patnáct let (4.2.2000) co naši milovaní simíci spatřili světlo světa. Během té doby, co už jsou na světě si získali srdce mnoho hráčů a hráček, kteří jim s radostí staví domy, vytváří pro ně krásné oblečení, make up, účesy a mnoho dalšího, aby se simíci cítili prostě IN! :D Během 15 let vyšly dohromady čtyři díly simíků ve kterých simíci prošli mnohými a velkými změnami. Například dostali realistictější vzhled, mohli začít vychovávat děti už od narození až po dospělost, mohli začít studovat na univerzitě,dostali volnost chodit po městě, kterou v dalším díle nakonec znovu ztratili, začli být více citově založení, inteligentnější (pro některé hráče, kteří rádi topili simíky, bylo asi velké zklamání, že už je nemůže tak snadno utopit :D), a mnoho dalšího. Myslím si, že mnoho hráčů si především v Ts2 procvičili mozkové buňky, když se snažili vyřešit některé z mnoha záhad, které se v této sérii nachází. Nejznámější a asi nejdiskutovanější záhadou byla, je a asi i bude záhada, které se točí okolo Belly Gothové a otázek jako jsou: Která Bella je ta pravá? Měla něco s Donem Juanem? Skutečně se nacháží v Podívíně?,...atd. Myslím si, že díky její záhadnosti si jí mnoho hráčů zapamatovalo a také si ji oblíbili a díky tomu se ona a její rodina stala něco jako symbolem her The sims, která nesmí chybět v žádném díle (jako jedna z mála rodin se objevila ve všech dílech už v základní hře narozdíl třeba od Slušných, Švorcových, atp.) Kromě záhad okolo Belly, se v Ts2 nachází ještě mnoho dalších, které čekají na svého vyřešitele.Např. v Podivíně má být celkem 9 záhad a ve Veronově to není jen záhada, proč se Montyovi a Kapovi rozhádali,ale třeba také záhadná smrt Hero Montyové nebo proč všichni simíci druhé generace zemřeli jako mladí? a takhle bych mohl pokračovat dál a dál....
Jinak už nevím co dál napsat (asi mám už večer blok či co), ale chci símíkům popřát vše nejlepší a doufám že tu s námi budou ještě mnoho let. :) Jinak pod perexem naleznete video, kde se můžete podívat na celou historii simíků.

Ohlédnutí zpět

1. february 2015 at 20:12 | Daewoo |  Admin píše
Ahoj všichni hráči hry The sims,
od 2. ledna až do včerejška bylo na mém blogu zveřejněno postupně celkem 480 downloadů do hry The sims 2 a hry The sims 3. Jednalo se o downloady z těchto stránek nebo downloady od těchto členů :
The sims 2:
ChinaFanSims-(již zrušená stránka) Downloady z této stránky stále ukládám.
MybSims -(stále aktivní stránka) Downloady z této stránky stále ukládám a budu ještě asi dlouho, protože tam je kupa downloadů + ještě downloady, které jsou označeny jako tajné. :D
The sims 3:
PHIXIL -(stále aktivní stránka) Z této stránky mám kompletně uložené všechny downloady- většina jich už byla zveřejněna na mém blogu, zbytek-těch novějších bude na mém blogu zveřejněno v březnu.
Sincerelya simblr-(již zrušená stránka) Downloady z této stránky stále ukládám.
Art-sims -(stále aktivní stránka) Downloady z této stránky stále ukládám a budu ještě asi dlouho, protože skoro každý den se na této stránce přibide nový download (dnes to byly dva -_- :D)
SunnySideSims -(stále aktivní stránka) Downloady z této stránky by měly být kompletně uloženy do příští aktualizace v březnu.
Anarchy-cat-Sims 3 stuff -(člen je aktivní) Downloady od této kreatorky MOŽNÁ stihnu uložit do další aktualizace v březnu.
The Whimsical Sim -(Stránka je sice otevřená ale už dlouho neaktivní) Na této stránce se nachází jen jeden download, takže s touto stránkou jsem byl rychle hotov. :D
SubPoint -(stále aktivní stránka) Downloady z této stránky jsou kompletně uloženy a k dostání na mém blogu.
Elynia (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady od totoho člena jsou kompletně uloženy na mém blogu.
Jope (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady od totoho člena jsou kompletně uloženy na mém blogu.
Baconandeggzie (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady od totoho člena jsou kompletně uloženy na mém blogu.
Chow (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady stále ukládám.
Pastalover587 (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady stále ukládám.
Purple_Penguin00 -(člen je aktivní) Downloady stále ukládám a asi jen tak kompletně neuložím. :DD
Bestsimplayer18 -(člen je aktivní) Downloady stále ukládám.
Romi_1974 -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady stále ukládám.
Victorfr3 -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady stále ukládám.
Sarapincesarebel -(člen je aktivní) Downloady stále ukládám.
Tak to jsou pravděpodobně všechny stránky a všechni členové, od kterých jsem stahoval downloady a zveřejňoval je zde. Chtěl jsem minule tento článek spojit i s tím co plánuji na únor, ale rozhodl jsem se že to spojovat nebudu, protože by to byl zbytečně velký článek a navíc bych to musel oddělit perexem a to se mi nechce. :D Tento měsíc jsem kompletně uložil downloady z 3 stránek a od 3 členů, což mi příjde docela málo, takže se budu snažit do února uložit více downloadů :D :).
P.S. Pokud naleznete u downloadů nějaký chybný odkaz ke stažení dejte mi prosím vědět. Děkuji předem. :))