April 2015

Downloadový měsíc už zítra!

30. april 2015 at 21:12 | Daewoo |  Admin píše
Ahoj všichni!
Duben nějak strašně utekl a zítra už tu máme květen a to znamená další, v pořadí už 3. downloadový měsíc! Původně jsem měl v plánu tenhle měsíc zveřejnit více článků, ale nějak nebyl čas a nálada (ehm..nebo spíš má lenost :D), ale v hlavě mám strašně moc nápadů na články, takže v červnu jich bude rozhodně víc než tenhle měsíc, ale to už předbíhám..:D Původně jsem chtěl napsat, že tohle bude poslední downloadový měsíc, protože mě naštvala hra Ts3, kde se mi ze sousedství pernamentně ztrácí simíci, sice ty, za které nehraju, ale i tak(v Sunset Valley už nemám Gothovi,Bakáláře a další...)! A to sem hru ukládal různými způsoby a stejnak to nepomohlo-někdy si říkám proč se s hrou Ts3 a Ts4 v některých případech tolik problémů...Zlatá The sims 2! :D
Ještě jsem nedopřednastavoval všechny downloady, ale myslím si že jich bude o trochu více než minulý měsíc, odhaduji to tak na 900 a nejdete tam downy do Ts2 a Ts3 z mrtvých i živých stránek, downy do Ts4 a Ts3 Store. Ohledně Store jsem udělal menší úpravy a to, že budu zveřejňovat pouze originální downloady jako jsou např. simíci, rodiny, loty atd. a vynechám zrecolorované jako jsou oblečení, doplňky a objekty. Je to jednak z důvodu časového a taky z toho, že mě nebaví ukládat recolory. :D
Jinak, na konci blogu najdete různé odkazy na simí stránky, kde si můžete stáhnout různé věci (neboli CC) a z těchto odkazů budu čerpat downloady na následujíci down.měsíce a také se můžete juknout z jakých stránek momentálně ukládám. :)
Doufám, že nějaké downy, které budou během května zveřejněny se vám budou líbit. :)
P.S. Pokud najdete nějaký download, který bude špatně zařazen do nějaké rubrice, dejte mi prosím vědět. :)

Fotky z mé hry 1

18. april 2015 at 15:15 | Daewoo |  Fotky z mé hry
Dnes tu mám pro vás 8 fotek z mé hry v The sims 3. Původně mělo být fotek více, ale omylem jsem si je vymazal -__- :D. Fotky jsem fotil jak se mi zlíbilo, v průběhu hry, takže fotky na sebe moc nenavazujou a nemají účel vyprávět nějaký příběh. :D Fotky jsem se sem rozhodl zveřejnit proto, abyste si je mohli nejen prohlídnout, ale také, aby sloužili něco jako archiv mého hraní a abych se mohl třeba za půl roku kouknout na historii mé rodinky, takže doufám že za tuhle simí rodinu budu hrát dlouho (můj největší rekord byla asi 5 nebo 6. generace v Ts2 :D)
Další fotky i s popiskama naleznete v celém článku. :)

Těstoviny s vuřtíky a houbami

15. april 2015 at 18:00 | Daewoo |  Recepty
Tenhle recept jsem ještě nevyzkoušel, ale vypadá zajímavě. :)
Suroviny:
- 1 balíček těstovinových spirálek
- 1 cibule
- 250 g hub nebo žampiónů
- 50 g másla
- zelená petrželka
- 300 g slovenského kabanosu
- 2 lžíce kečupu
- 200 ml sladké smetany
- 1 lžička sladké mleté papriky
- sůl a pepř

Příprava:
Cibuli oloupeme a nasekáme na kostičky. Čersvé lesní houby očistíme a nakrájíme na plátky. Rozehřejeme 40 g másla a osmahneme na něm cibuli. Přidáme houby a pozvolna dusíme za občasného promíchání tak dlouho, až se vydusí většina tekutiny. Kabanos oloupeme, nakrájíme na kolečka a dáme prohřát do dušených hub. Přilijeme smetanu a kečup, promícháme, osolíme a opepříme.
Těstoviny uvaříme podle návodu, scedíme, prolijeme vřelou vodou, necháme okapat a promícháme se zbývajícími 10 gramy másla. Porce těstovin přelijeme připravenou omáčkou a posypeme omytou a nasekanou zelenou petrželkou.

Recept je z kuchačky-Recepty pro hlubokou kapsu od Pavly Michnové.

Houbové karbanátky s květákem

13. april 2015 at 15:11 | Daewoo |  Vyzkoušené recepty
Suroviny:
- 1 květák
- 500 g čerstvých lesních hub nebo žampiónů
- 2 vejce
- sůl
- trocha strouhanky
- špetka mletého muškátového květu
- olej na smažení

Příprava:
Květák dobře omyjeme, uvaříme v osolené vodě doměkka a necháme vychladnout. Houby očistíme, nakrájíme na plátky, za stálého míchání chvíli podusíme na trošce oleje a osolíme. Květák rozmačkáme, promícháme s houbami a vejci, okořeníme špetkou mletého muškátového květu a zahustíme strouhankou. Ze směsi vytvarujeme karbanátky, které obalíme ve stouhance a usmažíme je po obou stranách dozlatova na teflónové pánvi s vyšší vrstvou rozehřátého oleje. Podáváme s vařenými bramborami nebo bramborovou kaší a se zeleninovým salátem.

Můj názor: S karbanátkami s touto kombinací jsem se nikdy nesetkal, a tak když jsem si četl tento recept, velmi mě zaujal a vyzkoušel jsem ho. Výsledek? Výborný, skvostný, atd. :D Bylo to moc dobré a řekl jsem si že tento recept určitě uvařím znova a rozhodně ho vám doporučuju! :) Jinak, vždy když uvařím nějaký recept, tak k tomu přidám i mé fotky, ale bohužel tento recept jsem vařil už dávno a fotky jsem neudělal.
Známka: 1
Recept je z kuchařky-Recepty pro hlubokou kapsu od Pavly Michnové. :)

V jakých jazycích se inspirovala Simština?

11. april 2015 at 10:30 | Daewoo |  The sims zábavné fakty
Jako vím že existuje ukrainština, ale nevěděl jsem že existuje nějaká tagalština a navazština, natož abych věděl kde se jimi mluví (původně jsem myslel že někde v Africe, ale strýček Google mi prozradil že Tagalsky se mluví ve Filipínách a Navazsky v Severní Americe v Navaze :D)


Odkud byl odvozený název pro platidlo simíků?

7. april 2015 at 13:22 | Daewoo |  The sims zábavné fakty
Věděli jste? Já ne. :D Já jsem myslel že to bylo odvozeno od slova sims, ale tak cajk. ¯(°_o)/¯ :D

Lindsey Stirling - We Found Love - Feat. Alisha Popat.

5. april 2015 at 13:00 | Daewoo |  Songs
Ahoj všichni! Usmívající se
Dnes jsem náhodou narazil na tuhle úžasnou písničku, která je věnována Africe a myslím že je moc pěkná a lepší než originál od Rihanny.Usmívající se

Vlasový tvůrci simíků ubývají.

3. april 2015 at 14:15 | Daewoo |  Admin píše
Dříve hráči simíků stahovali vlasy od tvůrců zhruba v tomto pořadí: 1. Newsea(Dříve byla královnou Peggy, tedy než začla její tvorba ztrácet kvalitu, tj. začla dělat vlasy, které byly až nepřirozeně lesklé, nepřirozené a někdy se objevil i názor, že vlasy pěkně odflákla.), 2. Peggy, 3. Skysims (TSR), 4. Rose sims, 5. Butterfly sims a 6. Raonjena. Bohužel dnes z těchto napsaných a dříve, ale i teď velmi známých stránek existují pouze 3 (ty co jsou zvýrazněny). Zbývajicí stránky byly už zrušeny a naposledy to byla Peggy, která byla zrušena okolo 20.března. Velice mě překvapilo že Peggyina stránka už neexistuje, protože i když už netvořila vlasy a ostatní věci, tak si myslím že byla stále hojně navštěvována a hodně lidí si od ní stahovali downloady. Abych řekl pravdu, obávám se aby brzy nebyly zrušeny další známé, ale dlouho neaktivní stránky jako je např. Liana Sims 2,3, Lorandia sims 3 a Anna Maria Sims 2.3, protože na těchto stránek je taky hromada downloadů. Downloady z těchto mrtvých stránek plánuji přidat během dalších nadcházejících downloadových měsíců, takže se nemusíte obávat že byste si už vlasy např. od Peggy nemohli stáhnout. Začnu asi ukládat nejdříve downy od Raonjeny, protože ty se mi líbí asi nejvíce.
A co vy?
Překvapilo vás že byla Peggy zrušena?
Od kterých výše vyjmenovaných tvůrců jste nejčastěji stahovali downloady a od koho nejméně?

Ohlédnutí zpět-Březen 2015

1. april 2015 at 12:30 | Daewoo |  Admin píše
Ahoj všichni hráči hry The sims,
během downloadového měsíce, který byl na mém blogu od 2.března až do 31.března, bylo zveřejněno celkem 881 downloadů do her The sims 2,3 a nově i do The sims 4. Je to výrazně více zveřejněných downloadů než v únoru, kdy jsem jich zveřejnil pouze 480, takže mám docela radost, že se mi jich podařilo uložit více.Usmívající se Jinak nyní tu mám pro vás velký přehled stránek, odkud jsem downloady ukládal:
The sims 2:
ChinaFanSims-(již zrušená stránka)-Z této stránky jsem uložil docela dost oblečení a pozemků, ale ne všechny, protože jsem to dělal přes Way back machine a ne všechno šlo stáhnout(párkrát jsem se kvůli tomu vzteknul :'DD). Nyní mi zbývá uložit ještě objekty, které plánuji zveřejnit v květnu.
MybSims-(stále aktivní stránka)-Zveřejnil jsem jich docela málo, protože mně nebaví čekat, když stahuji pozemky třeba 10-15 minut, protože často obsahují všechny objekty, které je vidět na fotkách. Pokud budou soubory v souboru uložené zvlášť a nebudou obsažené v sims2pack, tak je odstraním jednak z důvodu aby jste dlouho nečekali než se vám to stáhne a jednak z důvodu toho, že když by jste si ty všechny soubory dali na ráz do hry, tak by se vám mohla sekat nebo padat. Během dubna, co budu ukládat downy se snad dokopu uložit jich více, abych je pak mohl v květnu zveřejnit.
Nehratelní simíci ze základky The sims 2- Uložil jsem všechny simíky do písmena K. Pokud znovu najdu odkaz, kde jsem je stahoval (bohužel jsem velký soubor, kde byly všichni uložení, jsem ztratil), dodělám to až do konce.
The sims 3:
PHIXIL-(tato stránka byla obnovena)-Všechny downy z této stránkyjsou zveřejněny na mém blogu.
Art-sims-(stále aktivní stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
SunnySideSims-(stále aktivní člen)--Všechny downy z této stránkyjsou zveřejněny na mém blogu.
Anarchy-cat sims 3 stuff-(člen je aktivní)--Downloady z této stránky stále ukládám.
SubPoint-(stále aktivní stránka)--Všechny downy z této stránky jsou zveřejněny na mém blogu.(Novější downloady budou zveřejněny v květnu)
Pastry box-Downloady z této stránky stále ukládám.
Sweet bunny(Ts3,4)-(stále aktivní stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
Chow (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní)-Všechny downyod tohoto kreatora jsou zveřejněny na mém blogu
Pastalover587 (Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní)-Všechny downy od tohoto kreatora jsou zveřejněny na mém blogu.
Purple_Penguin00(Store stuff) -(člen je aktivní)-Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
Bestsimplayer18(Store stuff) -(člen je aktivní) Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
Romi_1974(Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
Victorfr3(Store stuff) -(člen je dlouhodobě neaktivní) Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
Sarapincesarebel(Store stuff) -(člen je aktivní) Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
Melcelestial83(Store stuff)- (člen je aktivní) Downloady od tohoto kreatora stále ukládám.
JesusFreakPaul90(Store stuff)-(člen je dlouhodobě neaktivní)-Všechny downy od tohoto kreatora jsou zveřejněny na mém blogu.
Ibaya sims -(již zrušená stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
Adelyne sims 3-(již zrušená stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
Jassims-(již zrušená stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
The sims 4:
A3ru-(stále aktivní stránka)-Downloady z této stránky stále ukládám.
Mtndewduhh-(stále aktivní stránka)--Všechny downy z této stránky jsou zveřejněny na mém blogu.(Novější downloady budou zveřejněny v květnu)
Anarchy-cat sims 4 stuff-(člen je aktivní)--Všechny downy z této stránky jsou zveřejněny na mém blogu.(Novější downloady budou zveřejněny v květnu)
Tak to jsou pravděpodobně všechny stránky a všechni členové, od kterých jsem stahoval downloady a zveřejňoval je zde. Tento měsíc jsem kompletně uložil downloady z 3 stránek a 4 členů. Doufám že se vám některé ze zveřejněných downloadů budou líbít a doufám že některé využijete ve své hře. :)
P.S. Pokud naleznete u downloadů nějaký chybný odkaz ke stažení dejte mi prosím vědět. Děkuji předem. :))
Jinak v další aktualizaci, která proběhne v květnu naleznete spoustu downloadů z mrtvých stránek Jassims a Glam sim(Jak placené downloady ke stáhnutí zdarma-ty ostatně naleznete i na Paysites must be destroyed, tak i jejich free downloady, které na paysites nenajdete.) a do Ts3 a Ts4 vás potěším dalšími downy do Anarchy-cat a mnoho dalších downloadů od různých tvůrců!Mrkající