Revival nail to claws by Daweesims

30. july 2015 at 11:41 | Daewoo |  Accessories (DW)
Ahoj všichni!
Po týdnu a třech dnech, které jsem strávil na výletech, jsem opět tu a mám tu pro vás mé první vytvořené nehty do hry The sims 4. Použil jsem špatný mesh, takže narozdíl od originálu jsou nehty dlouhé, ale doufám že to tolik nevadí. Mimochodem od zítřka až do neděle tu opět nebudu, protože zítra jedu stanovat a dnes jsem doma jen proto, abych si zabalil věci (dosud ještě nespoňeno :D) a tak vám opět přednastavím pár downloadů mé tvorby.
Příští týden mám v plánu pohnout s mým plánem trochu blog zpřehlednit a pokud to půjde dobře, začnu za dva týdny zveřejňovat další downloady do her Ts2, Ts3 a Ts4. Postupně jich budu zveřejňovat více, protože jsem přišel na to jak ukládat downloady rychlejš a efektivně. Usmívající se
P.S. Chci se moc omluvit za to, že ten náhled není nic moc, ale nenašel jsem dosud žádné pózy, které by se mi hodily na focení nehtů.

Colors version: 3
My ID on Origin: Daweesims-Add me, please


or
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se vám moje tvorba?

Ano
Ne

Comments

1 Kennethvurgy Kennethvurgy | Email | 3. july 2017 at 1:09 | React

You definitely discover some curious pages while browsing the web without any specific intent. If you know what I mean;) You've probably heard about themeforest, but no doubt you've never ever heard about them trying their hand in adult themes. This page here https://themeforest.net/category/wordpress/?term=bleach+extreme+erotic+manga+slideshow is empty at the moment but appears like it's all set to display some themes here later?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama